WYCIECZKA DO GORLIC I BIECZA

22. listopada 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Gorlic. Pierwszą atrakcją wyjazdu była wizyta na basenie. Później w Gorlickim Domu Kultury uczniowie wraz z opiekunami obejrzeli zabawny spektakl „Ja cię jeszcze złapię”, czyli zabawne przygody, znanych wszystkim: Wilka, Zająca i Przyjaciół. Przedstawienie wzbogacone kostiumami, rekwizytami, malowniczą scenografią oraz efektami specjalnymi zaprezentował Teatr Młodego Widza w Wolimierzu. Ostatnim etapem wyjazdu była wizyta w Bieczu i… spotkanie z katem.

Wróć do strony głównej wycieczek szkolnych