Zabawa karnawałowa

Zabawa noworoczna na zakończenie I semestru nauki jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci i młodzieży. W naszej szkole odbyła się ona dzisiaj, 12. stycznia 2017 roku. Na sali gimnastycznej pojawiły się wróżki, królewny, czarownice, rycerze, supermani i wiele innych bajkowych postaci. Największą popularnością jak zwykle, cieszyły się tradycyjne zabawy i indywidualne tańce. W tym roku dodatkową atrakcją było prowadzenie zabawy przez zespół muzyczny „Michniewscy”. Pod czujnym okiem pani wodzirej wszyscy bawili się doskonale. W indywidualnym śpiewie wystąpili: Fabian Jędryczka, Józio Leśniak, Martynka Maczuga, Madzia Sroka, Natalia Wachel i Roksana Gamoń. Królową i królem balu zostali: Natalia Ślusarczyk i Rafał Sroka-Lewosz. Niestety, nie udało się wybrać najładniejszego przebrania ale może to i dobrze, bo wybór był bardzo, bardzo trudny. Wspaniałe kostiumy można oglądać na zdjęciach. Choinka była okazją nie tylko do świetnej zabawy ale przede wszystkim do spotkania się całej społeczności szkolnej.

Rodzice, jak co rok przygotowali dla wszystkich smaczny poczęstunek i ufundowali cukierki dla uczniów występujących w różnych konkurencjach. Jutro ostatni dzień szkoły i ferie. Wszystkim życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wolny czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.(bj)