Występ dla Jubilatów w Dębowcu

Uczniowie naszej szkoły na zaproszenie Pana Zbigniewa Staniszewskiego Wójta Gminy Dębowiec przygotowali część artystyczną, którą zaprezentowali na Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu Gminy Dębowiec. Uroczystość ta odbyła się 26.11.2016 roku w auli Urzędu Gminy Dębowiec. Uczniów do występów przygotowały wychowawczynie klasy I, klasy II i III oraz wychowawca klasy IV i V. Urozmaicony program artystyczny zawierał tańce, piosenki patriotyczne, biesiadne, popisy gry na instrumentach jak i humorystyczny monolog czy dialog. Uczniowie zachwycili publiczność pięknym śpiewem i tańcami. Grę na organach zaprezentowała uczennica klasy II Karolina Sroka, na skrzypcach grały Weronika Sroka i Justyna Żychowska uczennice klasy V, a na akordeonie zagrał absolwent naszej szkoły Kacper Szańca. Dziewczynki z klasy II i III w pięknych strojach krakowskich zaśpiewały patriotyczne piosenki o Ojczyźnie. Publiczność śmiechem zareagowała na humorystyczny monolog i dialog w wykonaniu uczniów klasy V i VI. Występy uczniów były dobrą promocja naszej szkoły. Dziękujemy Panu Wójtowi za zaproszenie. (D.H.)


fot. arch. UG Dębowiec