Wyróżnienie dla Dagmary

30.03. 2017 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w między powiatowym konkursie plastycznym organizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki „Odnawialne Źródła Energii w mojej Okolicy”. Uczennica naszej szkoły Dagmara Mastej (kl.V) zdobyła wyróżnienie. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z terenu 22 Gmin Związku, w czterech kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne do 6 lat, I-III klasy szkoły podstawowej, IV-VI klasy szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjów i szkół średnich. W etapie szkolnym wzięli udział uczniowie klasy II i III oraz IV-V i VI przygotowani pod kierunkiem nauczycieli plastyki. Nagrody dla laureatów zostały wręczone 24.03. 2017 roku. Zostali nimi:

Kategoria klasy II-III
I miejsce: Marlena Klimkiewicz i Rafał Sroka-Lewosz
II miejsce: Jakub Kuczaj
III miejsce: Milena Szańca
Wyróżnienia: Kamila Jędryczka, Kinga Rusyniak i Natalia Ślusarczyk

Kategoria klasy IV, V, VI
I miejsce: Marcin Maczuga i Magdalena Kuczaj
II miejsce: Wiktoria Mikołajczyk i Dagmara Mastej
III miejsce: Jan Leśniak
Wyróżnienia: Wiktoria Budziak i Weronika Sroka.

Wszystkim gratulujemy.