Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dzisiaj, 1. 09. 2016 r. w naszej szkole rozpoczął się nowy rok szkolny. Najpierw, wszyscy wzięli udział we mszy świętej, którą odprawił ks. proboszcz Marek Marchut. Następnie, na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie rodziców i uczniów z dyrektorem szkoły i wychowawcami. Po odśpiewaniu hymnu narodowego wszyscy uczcili minutą ciszy poległych w II wojnie światowej. W dalszej części spotkania dyrektor szkoły Danuta Hołowicka przedstawiła dzieciom i rodzicom wychowawców i nauczycieli. Po uroczystości wszyscy rozeszli się do klas na pierwszą lekcję wychowawczą.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić. Pamiętajcie: "Nie ten bogaty co wiele ma, lecz ten co wiele umie". (bj)

fot. Bożena Jurkowska