Majowy plener fotograficzny

18.05. 2017 roku chętni uczniowie z klasy IV, V i VI wzięli udział w plenerze fotograficznym, który miał na celu zaszczepienie pasji fotografowania u dzieci oraz przygotowanie ich do wzięcia udziału w międzygminnym konkursie "Małe Cuda Gminy Dębowiec". Uczniowie mieli okazję wysłuchać krótkiego wykładu dotyczącego zasad fotografii oraz jej roli w dokumentowaniu rzeczywistości. Zwracałam uwagę na sposób fotografowania, objaśniałam, jak wykonać dobre zdjęcie, jakich błędów unikać. Następnie uczniowie, wykorzystując zdobytą wiedzę wykonali zdjęcia Całunu Turyńskiego, który znajduje się w naszym kościele i kapliczek: Świętego Jana i kapliczki przy wjeździe do Dobryni. Młodzi fotograficy wykazali się niezwykłym kunsztem i ciekawym spojrzeniem na otaczającą ich rzeczywistość. Wszystkim dziękuję za aktywny udział i wspaniałe prace.

Bożena Jurkowska

A oto efekty w postaci zdjęć: