Wyjazd na lodowisko

W środę, 8.02.2017 roku uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielką wychowania fizycznego i wychowawczynią klasy VI wybrali się do Gorlic na lodowisko. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klas oraz oczywiście dobra zabawa. Wszyscy z ogromnym zapałem wjechali na lodową taflę. Jedni doskonalili swe umiejętności, a inni dopiero rozpoczynali swą przygodę z łyżwami. Upadki nikomu nie były straszne, na szczęście obyło się bez kontuzji. Uczniowie dostosowali się do regulaminu i bezpiecznie korzystali z lodowiska. Uśmiechnięte buzie mówiły same, że wyjazd sprawił ogromną radość. Po oddaniu kasków i łyżew, udaliśmy się do autobusu i wszyscy w świetnych humorach wróciliśmy do szkoły na dalsze lekcje.(bj)