„Małe Cuda Gminy Dębowiec” - konkurs fotograficzny

Temat IX Międzygminnego Konkursu Fotograficznego zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dębowcu i Filię w Cieklinie brzmiał: "Małe Cuda Gminy Dębowiec". Jego celem było rozwijanie zainteresowań młodzieży oraz zwrócenie uwagi na szczególne walory naszej małej ojczyzny.

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się 14.06 2017 roku w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. Uczeń z naszej szkoły Jan Leśniak zdobył w nim II miejsce. Niestety, nie mogliśmy uczestniczyć w uroczystym wernisażu, ponieważ wyjechaliśmy na wycieczkę szkolną. Dopiero dziś, w poniedziałek 19.06. uczniowie: Jan Leśniak, Wiktoria Budziak, Weronika Sroka i Marcin Maczuga wraz z opiekunem koła regionalnego zwiedzili wystawę i odebrali nagrodę, upominki i dyplomy. Wszystkie zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, którą można zwiedzać do końca lipca.(bj)

W konkursie wzięli udział uczniowie uczęszczający na kółko regionalne, ich prace można oglądać na stronie szkoły: aktualnosci/2016-2017/plener_fotograficzny.html