Pamięci Jana Pawła II

7.04.2017 roku uczniowie naszej szkoły na uroczystej akademii uczcili wierszem i piosenką 12 rocznicę śmierci Jana Pawła II. Podczas przedstawienia uczniowie recytowali słowa Ojca Świętego mówiące o dzieciach i rodzinie. Oprawą muzyczną akademii były m. in. pieśni: „Mój Mistrzu”, „Tłumy serc”, „Lolek”, „Rozpięty na ramionach” i „Wadowice” w wykonaniu Wiktorii Budziak. Dwa utwory z własnym akompaniamentem skrzypiec wykonały uczennice klasy V Justyna Żychowska „Wiem, że jesteś tam” i Weronika Sroka „Barka”. Na zakończenie wszyscy wysłuchali wiersza „By uczcić Papieża”, który pięknie recytowała Wiktoria Mikołajczyk. W akademii wzięli udział uczniowie klasy V i VI oraz Wiktoria z klasy IV. Ks. proboszczowi Markowi Marchutowi dziękujemy za grę na gitarze. (bj)