Dla Babci i dla Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta, to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Szkoła Podstawowa w Dobryni upamiętniła to wydarzenie 2.02.2017 roku, goszcząc w swoich progach bardzo wielu zaszczytnych gości. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Pod kierunkiem swoich wychowawców, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III zaprezentowali różnorodny program artystyczny. Były wiersze, piosenki, gra na instrumentach i taniec. Starsi, przygotowani przez wychowawcę klasy IV i V zaprezentowali grupę kolędniczą.

Dla swoich babć i dziadków wnuczki i wnukowie zrobili oryginalne prezenty i napisali piękne życzenia. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze na rozmowach i wspólnym śpiewaniu kolęd, gdyż ten świąteczny dzień był również zakończeniem okresu bożonarodzeniowego. Jeszcze raz dziękujemy miłym gościom za przybycie, a rodzicom za przygotowanie wspaniałego poczęstunku. (bj)