Z wizytą w DPS w Foluszu

5.06.2017 roku w ramach kilkuletniej współpracy z DPS w Foluszu. Uczniowie naszej szkoły odwiedzili mieszkańców z programem artystycznym "Pięknie żyć". Zostaliśmy mile przyjęci i powitani przez Dyrektora zakładu, pracowników i mieszkańców. Widownia miała okazję podziwiać pokaz staropolskich tańców oraz tańca breakdance. Wokaliści zachwycili i wzruszyli śpiewem i grą na instrumentach. Bardzo podobały się występy naszych uczniów i okrzyknięto ich "Artyści mali, ale talentem i sercem wielcy". Po zakończeniu występów, mieszkańcy zaprosili naszych uczniów na spotkanie ze słowem czytanym w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Mieszkańcy czytali inscenizacje bajek "Calineczka" i "Czerwony Kapturek". Uczniowie byli zachwyceni wysłuchanymi utworami i zabawą przy inscenizacji wiersza J. Brzechwy "Rzepka". Mieszkańcom DPS i pracownikom życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za serdeczne przyjęcie i długoletnia współpracę.(D.H.)

Archiwum DPS Folusz