Pożegnania nadszedł czas…

Dzisiaj, 24.06. po mszy świętej, odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Uczniowie klasy VI wystąpili z programem, w którym znalazły się piosenki i scenki kabaretowe. Piątoklasiści pożegnali swoich starszych kolegów wierszem, piosenką oraz drobnym upominkiem. W dalszej części uroczystości Danuta Hołowicka, dyrektor szkoły wręczyła listy gratulacyjne Rodzicom, a uczniom: nagrody w szkolnych konkursach, wyróżnienia w edukacji I-III i świadectwa z wyróżnieniem. Otrzymali je:
    ∗ kl. IV - Wiktoria Mikołajczyk, Weronika Sroka i Justyna Żychowska
    ∗ kl. V - Marcin Maczuga
   ∗ kl. VI - Kacper Brej, Klaudia Maczuga, Paweł Sroka, Kacper Szańca i Dominik Żychowski.
Nagrodę Wójta Gminy otrzymał Kacper Brej.

Po uroczystej akademii, wychowawcy klas spotkali się ze swoimi uczniami na ostatniej "lekcji", a w oddziale przedszkolnym dzieci i rodzice pożegnali panią Martę Gomułę, która w tym roku szkolnym pracowała w naszej szkole na zastępstwie.

Tegoroczni absolwenci klasy VI:
Kacper Brej, Mateusz Jędryczka, Patryk Kuczaj, Klaudia Maczuga, Patryk Mroczka, Paweł Sroka, Kacper Szańca, Natalia Wszołek i Dominik Żychowski.

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji! Do zobaczenia za dwa miesiące. (bj)