Wycieczka do Rzeszowa

11 maja 2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Rzeszowa. W planie wycieczki było obejrzenie największej w Polsce edukacyjnej wystawy klocków Lego. Następnie uczniowie sami mogli wykazać się pomysłowością i wyobraźnią tworząc własne prace w strefie zabaw klockami Lego. Kolejny etap wycieczki to zwiedzanie lotniska w Jasionce. Uczniowie otrzymali tam instruktaż, dotyczący prawidłowego zachowania przy odprawie celnej. Mieli także możliwość przejść przez taką kontrolę. Dużą atrakcją była wizyta w jednostce straży pożarnej lotniska, gdzie oglądali specjalistyczne wozy strażackie i ich pokazy. Wszystkim wycieczka się podobała, z uśmiechem na twarzy dzieci wróciły do domów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej wycieczki.(M.Cz.)

Fot. Danuta Hołowicka