Świąteczny kiermasz

kiermasz bożonarodzeniowy szkoła dobrynia

18.12.2015 roku szkolna jadalnia zamieniła się w świąteczną pracownię florystyczną – pełną bombek, różnorodnych gwiazdeczek, kwiatów z bibuły, szyszek i innych ozdób. Rada Rodziców z naszej szkoły postanowiła, tak jak w ubiegłym roku, zorganizować świąteczny kiermasz. W przygotowanie elementów do stroików włączyły się klasy IV-V i VI, pierwsi wykonali bibułkowe gwiazdy betlejemskie, drudzy, malowane szyszki.

W niedzielę po mszy świętej można było kupić piękne stroiki świąteczne, ozdobę bożonarodzeniowego stołu lub domu. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczki szkolnej i Dnia Dziecka. Dziękujemy Rodzicom za ich piękną inicjatywę i wszystkim, którzy kupując stroiki wsparli działalność szkoły.(bj)