Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

początek roku szkolnego

1-go września w naszej szkole rozpoczął się nowy rok szkolny. Najpierw, wszyscy wzięli udział we mszy świętej którą odprawił ks. wikariusz Wojciech Środoń. Następnie, na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie rodziców i uczniów z dyrektorem szkoły i wychowawcami. Po odśpiewaniu hymnu narodowego wszyscy uczcili minutą ciszy żołnierzy poległych w II wojnie światowej. W dalszej części spotkania dyrektor szkoły Danuta Hołowicka przedstawiła dzieciom i rodzicom wychowawców i nauczycieli. Po uroczystości wszyscy rozeszli się do klas na pierwszą lekcję wychowawczą.

W nowym roku szkolnym 2015/2016 wszystkim uczniom życzymy samych dobrych ocen. Pamiętajcie, że przecież uczymy się nie dla szkoły, nauczycieli, rodziny, czy przyjaciół, tylko dla siebie.