"Ratujemy i uczymy ratować"

ratujemy i uczymy ratować dobrynia

24 września 2015 roku uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klas I- III wzięły udział w zajęciach na których uczyły się udzielać i wzywać pierwszej pomocy. Dzieci uważnie słuchały nauczycieli wyjaśniających i prezentujących zachowanie jeśli jest się świadkiem wypadku.Po tym samodzielnie ćwiczyły w parach lub fantomach. Uczniowie klasy III jako, że brali udział już kolejny raz w tego typu zajęciach mogli wykazać się pewnymi wiadomościami i umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy. (D.H.)

Fot. Danuta Hołowicka