Powitanie wiosny

Dnia 23 marca 2016 roku społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej w Dobryni powitała wiosnę. W przygotowaniu całej imprezy wziął udział samorząd uczniowski, a uroczystość poprowadzili uczniowie klasy VI - Klaudia Maczuga i Kacper Brej. W pierwszej części były zagadki, rebusy i puzzle. Na drugą część złożyły się gry i zabawy zręcznościowe. Po podliczeniu punktów wyłoniono zwycięzców. Zwyciężyła klasa 5, drugie miejsce otrzymała klasa 6, trzecie miejsce zajęła klasa 4. Na zakończenie odbył się pokaz mody wiosennej i wybór Miss Wiosny. Jednogłośnie Miss Wiosny 2016 została Natalia Ślusarczyk, której strój wyróżniał się pomysłowością, oryginalnością i niepowtarzalnością. Drugie miejsce zdobyła Magdalena Kuczaj, która z niezwykłą sprawnością poruszała się po wybiegu w szpilkach mamy, natomiast trzecie Dagmara Mastej, która bardzo ładnie prezentowała się w zwiewnej zielonej sukience. Po rozdaniu słodkich nagród uczniowie rozeszli się do klas. (A.S-K)