Mikołajkowe atrakcje

mikołaj kino szkoła dobrynia

W zakresie realizacji edukacji filmowej i medialnej, 4-go grudnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi z opiekunami pojechali do Jasła i wzięli udział w seansie filmowym. Wszyscy odbyli niezwykłą, trójwymiarową podróż wraz z tytułowym bohaterem filmu "Dobrym Dinozaurem".

mikołaj szkoła dobrynia

Dalsze atrakcje czekały w szkole. O 13.30 na sali gimnastycznej przedstawiciele Samorządu szkolnego w imieniu uczniów i rodziców złożyli życzenia imieninowe księdzu Franciszkowi Motyce, który od września (po 22 latach pracy w naszej szkole) przebywa na emeryturze. Później, zgodnie z polską tradycją gościliśmy świętego Mikołaja. Wszyscy uczniowie przyjęli Go z wielką radością, chętnie odpowiadali na pytania, modlili się i śpiewali piosenki. Najwięcej frajdy dostarczył ten wyjątkowy Gość nie tylko naszym najmłodszym uczniom. Uśmiechnięte buzie i radość z prezentów mówiły same za siebie.(bj)