Mikołajkowe atrakcje

mikołaj kino szkoła dobrynia

W zakresie realizacji edukacji filmowej i medialnej, 4-go grudnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi z opiekunami pojechali do Jasła i wzięli udział w seansie filmowym. Wszyscy odbyli niezwykłą, trójwymiarową podróż wraz z tytułowym bohaterem filmu "Dobrym Dinozaurem".

mikołaj szkoła dobrynia

Dalsze atrakcje czekały w szkole. O 13.30 na sali gimnastycznej przedstawiciele Samorządu szkolnego w imieniu uczniów i rodziców złożyli życzenia imieninowe księdzu Franciszkowi Motyce, który od września (po 22 latach pracy w naszej szkole) przebywa na emeryturze. Później, zgodnie z polską tradycją gościliśmy świętego Mikołaja. Wszyscy uczniowie przyjęli Go z wielką radością, chętnie odpowiadali na pytania, modlili się i śpiewali piosenki. Najwięcej frajdy dostarczył ten wyjątkowy Gość nie tylko naszym najmłodszym uczniom. Uśmiechnięte buzie i radość z prezentów mówiły same za siebie.(bj)

mikołaj kino szkoła dobrynia mikołaj kino szkoła dobrynia mikołaj kino szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia mikołaj szkoła dobrynia

fot. Bożena Jurkowska