Sukces Karoliny Sroki

4.04. 2016 roku na konkursie pianistycznym „Lubaczowskie Impresje Muzyczne” w Lubaczowie uczennica naszej szkoły Karolina Sroka zdobyła II miejsce. Warto dodać, że w przeglądzie wzięło udział aż 64. młodych pianistów. Ten wspaniały wynik jest na pewno sukcesem pani Jadwigi Błażowskiej i rodziców, którzy wspierają i zachęcają córkę w tej wcale niełatwej, dodatkowej pracy. Karolinka często pokazuje nam swój talent na terenie szkoły, występowała w konkursie kolęd, na wiejskim opłatku i podczas różnych szkolnych uroczystości. Obecnie uczęszcza do klasy II i równolegle uczy się gry na pianinie w Państwowej Szkole Muzycznej w Jaśle. W bieżącym roku szkolnym do szkoły muzycznej uczęszczają również uczniowie: Weronika Sroka i Justyna Żychowska (obie: skrzypce), Kacper Szańca (akordeon) i Jan Leśniak (trąbka). Karolinie gratulujemy wyniku, a wszystkim życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z nauki.(bj)

Fot. Dorota Sroka i Bożena Jurkowska