Teatr Show - Interaktywne Warsztaty Teatralno-Filmowe

teatr show szkoła dobrynia

7.03.2016 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach filmowych realizowanych przez Teatr Show z Wrocławia. Podczas spotkania, które miało miejsce w Gorlickim Centrum Kultury, dzieci miały okazję zobaczyć jak powstają filmy animowane. Tworzeniem studia telewizyjnego, zajmowała się ekipa złożona z operatorów kamer, realizatorów obrazu, dźwięku i świateł. Na żywo, na dużym ekranie, wszyscy uczestnicy warsztatów mogli obserwować przebieg zajęć. Kilkoro dzieci wybranych z widowni, wcieliło się w rolę aktorów. Z naszą szkołę reprezentowali: Dominik Żychowski i Justyna Żychowska. Zrealizowany podczas warsztatów materiał filmowy zostanie przekazany do profesjonalnego studia postprodukcji w celu zmontowania, udźwiękowienia i dodania efektów komputerowych. Gotowy film zostanie przesłany w formie elektronicznej na adres szkoły.

teatr show szkoła dobrynia

Uczniowie wyszli z zajęć bardzo zadowoleni, ponieważ wszystko im się tam podobało. Taka lekcja w kinie świetnie połączyła edukację i rozrywkę oraz twórczo aktywizowała uczniów. Wszyscy chętnie uczyli się słów piosenki, śpiewali i tańczyli. Warsztaty zorganizowane przez Teatr Show okazały się świetną formą realizacji tematów związanych z mediami.(bj)teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia teatr show szkoła dobrynia

fot. Bożena Jurkowska