dzień nauczyciela szkoła dobrynia

14 października 2015 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie klas IV-VI.

Uroczystość rozpoczął występ laureatek I miejsca w konkursie z języka angielskiego przeprowadzonego w ubiegłym roku szkolnym w SP Cieklin. Przybyłych gości na czele z Panią Dyrektor przywitał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Dominik Żychowski. Uczniowie zaśpiewali piosenki i odegrali humorystyczne scenki. Dwie uczennice z klasy V zagrały wzruszające utwory na skrzypcach. Całość zakończono składaniem życzeń obecnym na akademii nauczycielom i pracownikom szkoły. (A.S-K.)