Dzień Matki i Ojca

7.06. 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Ojca. Licznie przybyli Rodzice obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 0-IV, na którą złożyły się wiersze, piosenki, tańce, gra na instrumentach oraz gorące, płynące prosto z dziecięcych serc życzenia. Nie zabrakło też kwiatów i upominków, którymi został obdarowany każdy Rodzic. Zgodnie ze szkolną tradycją świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. W uroczystości wzięli udział ks. proboszcz Ryszard Kołodziej, ks. Franciszek Motyka oraz radny pan Leszek Mikołajczyk, który ufundował dla wszystkich uczniów słodycze. Dzień ten pełen przeżyć i wzruszeń na pewno pozostanie wszystkim na długo w pamięci.(B.P.)

fot. Roman Hołowicki