W Dzień Dziecka

1.06. 2016 roku z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole zostały przeprowadzone godzinne gry i zabawy zręcznościowe. Nie zabrakło również gier umysłowych rozwijających wyobraźnię i kreatywność uczniów. Na sali gimnastycznej klasy 0-III wzięły udział w licznych konkurencjach sportowych, w których uczniowie mogli wykazać się zręcznością, zwinnością i szybkością. W prowadzeniu zajęć uczestniczyły panie wychowawczynie, czyli Marta Gomuła, Barbara Piątkiewicz i Maria Pięta.

Uczniowie klas 4-5 pod opieką Bożeny Jurkowskiej grali w gry planszowe- monopoly i eurobusiness oraz korzystali z gier zręcznościowych na X-boxsie. Klasa 6 wraz z wychowawcą Romanem Hołowickim udała się na "Dni Otwarte" do Publicznego Gimnazjum im. I. Łukasiewicza w Cieklinie. Wychowawcy organizując tę godzinę zabaw zaakcentowali ten świąteczny i wyjątkowy dzień jakim jest Dzień Dziecka. W drugim tygodniu czerwca z tego tytułu odbędzie się impreza plenerowa przygotowana przez Radę Rodziców dla wszystkich dzieci. (AS-K.)