Święto Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Szkoła Podstawowa w Dobryni upamiętniła to wydarzenie 29.01.2016 roku, goszcząc w swoich progach bardzo wielu zaszczytnych gości. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-VI zaprezentowali różnorodny program artystyczny. Były wiersze, piosenki, gra na instrumentach i taniec. Dla swoich babć i dziadków wnuczki i wnukowie przygotowali samodzielnie wykonane prezenty i piękne życzenia. Jak zawsze podziękowania składamy rodzicom, którzy serwowali wspaniałe wypieki i zapewnili profesjonalną obsługę uroczystości.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. (bj)