Pamięci Jana Pawła II

28.04.2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia poświęcona Ojcu Świętemu, Janowi Pawłowi II. Podczas przedstawienia uczniowie recytowali słowa Ojca Świętego mówiące o dzieciach i rodzinie oraz zaśpiewali ulubione piosenki Papieża oraz te, które powstały później na Jego cześć. Oprawą muzyczną akademii były m. in. pieśni: „Barka”, którą rewelacyjnie zagrał na akordeonie Kacper Szańca, „Tłumy serc”, „Santo Subito”, „Strumień”, „Lolek”. Na zakończenie wszyscy wysłuchali pięknej piosenki pt. "Obfitość", którą wykonała Justyna Żychowska.

Występującym podziękowali: Danuta Hołowicka, dyrektor szkoły oraz ks. Ryszard Kołodziej, proboszcz parafii Cieklin a społeczność szkolna nagrodziła ich brawami. W akademii wystąpili uczniowie klasy IV: Michał Brej, Magdalena Kuczaj, Adrian Mastej, Dagmara Mastej, Wiktoria Mikołajczyk, Weronika Sroka, Justyna Żychowska, z klasy V Marcin Maczuga, Daria Ślusarczyk, Mateusz Mikołajczyk i z klasy VI Kacper Brej, Paweł Sroka, Klaudia Maczuga, Kacper Szańca i Dominik Żychowski.(bj)