Z "Czerwonym Kapturkiem" po zwycięstwo

konkurs język angielski cieklin

W dniu 03.06 w Szkole Podstawowej w Cieklinie odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Głównym celem konkursu "Little Actors" było sprawdzenie umiejętności odgrywania przez uczniów krótkich scenek w języku angielskim.

W konkursie wzięło udział 5 szkół, w tym nasza. Uczennice klasy III przedstawiły scenkę z bajki "Czerwony Kapturek". W inscenizacji wystąpiły: Justyna Żychowska (Czerwony Kapturek), Dagmara Mastej (wilk) i Weronika Sroka (mama i babcia Czerwonego Kapturka). Występ przyniósł nam zwycięstwo. Uczennice reprezentujące naszą szkołę zdobyły I miejsce. Młodym Aktorkom gratulujemy nagrody i bardzo dobrych wyników z nauki języka angielskiego. (A. S-K)