Wycieczka do "Rabkolandu"

wycieczka szkolna rabka zdrój

18 czerwca 2015 roku nasi wychowankowie z nauczycielami wybrali się na ostatnią przed wakacjami wycieczkę. Głównym punktem programu była wizyta w "Rabkolandzie"- Rodzinnym Parku Rozrywki w Rabce-Zdroju.

wycieczka szkolna rabka zdrój

Tam, specjalnie dla najmłodszych klientów przygotowane były karuzele Księga Dżungli, wodna Kapitan Kid, smok i konie, tor minimotocykli, minigokartów i samochodzików Bugy, konwój dzieciecy Eifel Tour, kolejka Safari Train oraz poducha do skakania, duży ześlizg i nowoczesne bujaki. Oprócz tego dla wszystkich, zarówno dla dzieci jak i dorosłych dostępne były urządzenia tj. młyn widokowy o średnicy 28 m, autoskoternia, tor gokartów, basen z discoboatami, mała dwupoziomowa kolejka górska, karuzele - Music Expres i Balerina, tor samochodów retro, Pałac Wampirów, Piramida Azteków, salon gier, strzelnica elektroniczna, Goldener Westen oraz gabinet śmiechu. Atrakcją dnia było spotkanie z iluzjonistą.

Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Niektórzy, chętnie by tam wrócili...za rok. Czemu, nie? Dobrej zabawy nigdy dość...(bj)