Wizyta w Gimnazjum

gimnazjum cieklin dni otwarte

29.05. 2015 roku uczniowie klasy VI z naszej szkoły wzięli udział w dniu otwartym Publicznego Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie. Przyszli gimnazjaliści z Cieklina, Folusza, Dobryni i Duląbki najpierw spotkali się z dyrektorem szkoły Zofią Wickowską, która ich powitała i przedstawiła program spotkania. Po obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez ucznia kl. III, goście obejrzeli klasopracownie, pokazy fizyczne i chemiczne, wzięli udział w zajęciach plastycznych i językowych. Szczególnie podobała nam się pracownia matematyczna wyposażona w tablicę interaktywną. Niestety, nie mogliśmy zostać do końca, ponieważ uczniowie tego dnia brali udział w akademii z okazji Dnia Matki i Ojca.

Na pewno szkołę dobrze poznają już od września, bo będą kontynuować naukę w cieklińskim gimnazjum. Rozpoczynający się czerwiec jest ich ostatnim miesiącem w naszej szkole...(bj)