Wizyta w Gimnazjum

gimnazjum cieklin dni otwarte

29.05. 2015 roku uczniowie klasy VI z naszej szkoły wzięli udział w dniu otwartym Publicznego Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie. Przyszli gimnazjaliści z Cieklina, Folusza, Dobryni i Duląbki najpierw spotkali się z dyrektorem szkoły Zofią Wickowską, która ich powitała i przedstawiła program spotkania. Po obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez ucznia kl. III, goście obejrzeli klasopracownie, pokazy fizyczne i chemiczne, wzięli udział w zajęciach plastycznych i językowych. Szczególnie podobała nam się pracownia matematyczna wyposażona w tablicę interaktywną. Niestety, nie mogliśmy zostać do końca, ponieważ uczniowie tego dnia brali udział w akademii z okazji Dnia Matki i Ojca.

Na pewno szkołę dobrze poznają już od września, bo będą kontynuować naukę w cieklińskim gimnazjum. Rozpoczynający się czerwiec jest ich ostatnim miesiącem w naszej szkole...(bj)


gimnazjum cieklin dni otwarte gimnazjum cieklin dni otwarte gimnazjum cieklin dni otwarte gimnazjum cieklin dni otwarte gimnazjum cieklin dni otwarte gimnazjum cieklin dni otwarte gimnazjum cieklin dni otwarte gimnazjum cieklin dni otwarte

fot. Bożena Jurkowska