święto niepodległości

11 listopada w 96 rocznicę odzyskania niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział we mszy Świętej w Bazylice Mniejszej NMP w Dębowcu, następnie uczestniczyli w przemarszu pod Tablicę Pamiątkową Armii Krajowej na Placu Bazyliki. Tam miało miejsce złożenie kwiatów przez delegacje z poszczególnych szkół. Część artystyczna odbyła się w sali widowiskowej Urzędu Gminy w Dębowcu. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Patryk Kuczaj, Kacper Szańca i Dominik Żychowski (kl. V).

W szkole obchody Święta Niepodległości odbyły się 14 listopada na akademii, w której wzięli udział uczniowie klas IV-V.

Fotorelacja z obchodów gminnych fot. Marek Kuczaj
Akademia szkolna fot. Bożena Jurkowska