Nowy rok szkolny 2014/2015

akademia początek roku szkolnego

Dzisiaj, 1-go września w naszej szkole rozpoczął się nowy rok szkolny. Najpierw, wszyscy wzięli udział we mszy świętej którą odprawił ks. dziekan Franciszek Motyka a kazanie wygłosił ks. wikariusz Wojciech Środoń. Następnie, na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie rodziców i uczniów z dyrektorem szkoły i wychowawcami. Po odśpiewaniu hymnu narodowego wszyscy uczcili minutą ciszy żołnierzy i bohaterów poległych w II wojnie światowej. W dalszej części spotkania dyrektor szkoły Danuta Hołowicka przedstawiła dzieciom i rodzicom wychowawców poszczególnych klas. Po uroczystości wszyscy rozeszli się do klas.

akademia początek roku szkolnego

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

akademia początek roku szkolnego akademia początek roku szkolnego akademia początek roku szkolnego

fot. Bożena Jurkowska