Witanie wiosny

powitanie wiosny sp dobrynia

24.03.2015 roku odbyła się w naszej szkole impreza przygotowana przez Samorząd szkolny i uczniów klasy VI pod hasłem: "Powitanie wiosny". Na początku uczniowie zaprezentowali się w pokazie mody wiosennej. W konkurencji tej wzięło udział 21 uczniów, komisja przyznała następujące miejsca:

1 miejsce Weronika Sroka z klasy III
2 miejsce Natalia Ślusarczyk z klasy I
3 miejsce Martyna Wachel z przedszkola
Wyróżnienia otrzymali: Karolina Sroka z kl. I i Dominik Żychowski z kl. V.

powitanie wiosny sp dobrynia

W dalszej części imprezy obejrzeliśmy układ taneczny do piosenki Jennifer Lopez przygotowany przez uczennice z klasy III. Odbył się również klasowy konkurs plastyczny a chętni wzięli udział w zgadywankach i konkurencjach zręcznościowych. Za występy wszyscy otrzymali słodkie nagrody.

25.03 2015 roku uczniowie klasy VI z wychowawcą wzięli udział w tradycyjnym paleniu Marzanny. Zima wyjątkowo nie chciała odejść...ale po zaciekłej akcji, udało się! Mamy nadzieję, że to skutecznie ją odstraszyło i już do nas nie wróci. W końcu możemy się cieszyć długo wyczekiwaną wiosną...