Pasowanie na ucznia

pasowanie pierwszoklasistów

Dzisiaj, 30 października 2014 roku uczniowie klasy I złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez dyrektora Danutę Hołowicką na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Ks. dziekan Franciszek Motyka poświęcił‚ plecaki i przybory szkolne. Ceremonię pasowania poprzedził‚ program artystyczny przygotowany przez uczniów klas I-III. Na uroczystość przybyli rodzice, którzy nie tylko podziwiali swoich małych aktorów, ale także przygotowali dla nich upominki a dla wszystkich wspaniały poczęstunek.

Pierwszakom życzymy samych szóstek i wielu sukcesów!

Uczniowie pasowani podczas dzisiejszej uroczystości to: Gabriel Jędryczka, Kamila Jędryczka, Marlena Klimkiewicz, Jakub Kuczaj, Kacper Mastej, Kinga Rusyniak, Karolina Sroka, Rafał‚ Sroka Lewosz, Milena Szańca, Natalia Ślusarczyk i Faustyna Żychowska.