Wizyta Św. Mikołaja

mikolajki sp dobrynia

Dzisiaj, czyli 4-go grudnia zgodnie z polską tradycją gościliśmy świętego Mikołaja. Przybył on do szkoły czarną limuzyną z ogromnym workiem prezentów. Wszyscy uczniowie przyjęli go z wielką radością, chętnie odpowiadali na pytania, modlili się i śpiewali piosenki. Najwięcej frajdy dostarczył ten wyjątkowy Gość naszym najmłodszym uczniom. Starszym oczywiście też! Nawet ci, którzy niby nie wierzą w Mikołaja, na chwilę jakby o tym zapomnieli. No cóż, fajnie jest dostawać prezenty...