II miejsce w konkursie recytatorskim

konkurs recytatorski sp dobrynia

3. grudnia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Dębowcu odbył się VIII konkurs recytatorski "Polska poezja. Julian Tuwim dzieciom". Wystąpili uczniowie ze szkół podstawowych z Dębowca, Zarzecza, Duląbki, Cieklina i Dobryni. Prezentacje indywidualne oceniała komisja, którą tworzyły Panie: Małgorzata Gałka, Janina Kamińska i Jadwiga Spólnik.

Komisja oceniając recytację, brała pod uwagę odpowiedni dobór wygłaszanych utworów, sposób interpretacji, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Uczniowie biorący udział w konkursie - powiedziała na zakończenie Barbara Dziedzic, opiekun konkursu - wykazali się starannym przygotowaniem oraz doskonałą dykcją. Naszą szkołę wspaniale reprezentowały uczennice z klasy VI Faustyna Mikołajczyk i Oliwia Maczuga. II miejsce zdobyła Faustyna Mikołajczyk. Gratulujemy.

konkurs recytatorski sp dobrynia konkurs recytatorski sp dobrynia konkurs recytatorski sp dobrynia konkurs recytatorski sp dobrynia konkurs recytatorski sp dobrynia konkurs recytatorski sp dobrynia