Szkolny konkurs ortograficzny

konkurs ortograficzny sp dobrynia

12. czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się coroczny Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii". Wzięło w nim udział 13-tu uczniów. Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach:

KLASY I-III
Laureatka konkursu - I miejsce Justyna Żychowska, II miejsce Wiktoria Mikołajczyk, III miejsce Weronika Sroka. Udział: Magdalena Kuczaj (kl. III) i Karol Michalik, Jan Leśniak (kl. II).

KLASY IV-VI
Laureatka konkursu - I miejsce Agata Ślusarczyk, II miejsce Oliwia Maczuga, III miejsce Faustyna Mikołajczyk. Udział: Kacper Brej (V),Sebastian Ślusarczyk (VI), Piotr Sroka-Lewosz (VI), Klaudia Maczuga (V).

Nagrody dla laureatów zostaną wręczone na uroczystej akademii z okazji zakończenia szkoły, 26. czerwca br. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłym roku.(bj)