"Jasło kolorami malowane"

jasło kolorami malowane

7 listopada 2014 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w VIII Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Jasło kolorami malowane". Konkurs został zorganizowany przez Jasielski Dom Kultury, a laureatami z naszej szkoły zostali: Patryk Kamiński kl. II (nagroda) i Weronika Sroka kl. III (wyróżnienie).

Na wystawie towarzyszącej przeglądowi zaprezentowano prace uczniów, którzy nie zdobyli nagród rzeczowych. z klas I-III byli to: Kamil Mikołajczyk (kl. III), Wiktoria Budziak (kl. II), Dagmara Mastej (kl. III) i Jan Leśniak (kl.II), oraz z klasy VI: Weronika Mikołajczyk, Piotr Sroka Lewosz, Maciej Szańca, Agata Ślusarczyk i Sebastian Ślusarczyk.

Nagrodzonym i uczestnikom gratulujemy!

fot. Danuta Hołowicka i Monika Kamińska