Święto Naszych Rodziców

dzień matki i ojca

29.05.2015 roku uczniowie naszej szkoły zaprosili swoich Rodziców na uroczysty Dzień Matki i Ojca. Dzieci z oddziału zerowego, klas I-III i IV-VI uczciły ten wyjątkowy dzień piosenkami, wierszami, tańcami oraz najpiękniejszymi życzeniami płynącymi prosto z ich serc. Na twarzach rodziców widać było miłość i wzruszenie.

Mamy tradycyjnie częstowały wszystkich wspaniałym ciastem, kawą i herbatą. Pani sołtys Zofia Gumienna i pan Lesław Mikołajczyk ufundowali dla wszystkich uczniów słodycze. Na spotkanie przybył także ks. dziekan Franciszek Motyka. Mamy nadzieję, że dzień ten, pełen niezapomnianych przeżyć i wspaniałych wzruszeń pozostanie w pamięci nas wszystkich! (bj)