W Dzień Dziecka na sportowo

dzień dziecka dobrynia

Dzień Dziecka w szkołach to okazja do wspólnego świętowania. W tym miłym dniu wszystkie dzieci mogą na chwilę zapomnieć o nauce i codziennych obowiązkach. 1.06.2015 roku uczniowie naszej szkoły bawili się w klasach, pracowni komputerowej i na sali gimnastycznej. Do zabaw wykorzystano pomoce otrzymane w programie "Nauka prosta sztuka" (piłki do skakania, konsola X-Box) oraz elementy do ćwiczeń dla klasy I. Uczniowie klas IV-VI najchętniej grali w Lego i Fifa, w popularnego Twistera oraz piłkę nożną. Niektórzy wybierali gry komputerowe. Mamy nadzieję, że ten dzień przyniósł Wam wiele wrażeń, tak jak i mnie. (bj)