Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

akademia dzień nauczyciela

14 października 2014 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Wzięli w niej udział dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, przedstawiciele rady rodziców i pracownik obsługi.

Wszystkim podobały się wiersze, piosenki i zabawne scenki szkolnego życia. W tym roku wyjątkowo ładnie zaprezentowali się podczas śpiewu, chłopcy z klas IV-VI. Na zakończenie uroczystości wystąpiła pani Dorota Sroka-Lewosz, która w imieniu Rady Rodziców złożyła pani dyrektor i wszystkim pracownikom szkoły życzenia sukcesów i pomyślności w dalszej pracy.