Wyjazd do Folusza

wycieczka folusz

23. 06. wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do sąsiedniej miejscowości. W Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej, który położony jest w Foluszu, nad brzegiem potoku Kłopotnica młodzież spędziła miło kilka godzin. Na terenie parku, oprócz placu zabaw dla dzieci znajdują się ścieżki, przy których rozmieszczono tablice informacyjne ze zdjęciami i opisami przyrody, boisko do piłki plażowej oraz kilka miejsc do grillowania. Każdy znalazł tam coś dla siebie, najmłodsi wybierali: huśtawki i zjeżdżalnie a starsi: boisko i spacer po terenie Magurskiego Parku Narodowego. Wszyscy ze smakiem zjedli pysze kiełbaski upieczone pod czujnym okiem wspaniałych Mam z Rady Rodziców. Dopełnieniem uczty okazały się słodkie upominki dla każdego ucznia z okazji Dnia Dziecka.