Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

akademia

2. września 2013 roku w naszej szkole rozpoczął się nowy rok szkolny. Najpierw, wszyscy udali się do kościoła na mszę świętą, którą odprawił ks. dziekan Franciszek Motyka a kazanie wygłosił ks. wikariusz Wojciech Środoń. Następnie, na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie rodziców i uczniów z dyrektorem szkoły i wychowawcami.

akademia

Po odśpiewaniu hymnu narodowego wszyscy uczcili minutą ciszy żołnierzy i bohaterów poległych w II wojnie światowej. W dalszej części spotkania dyrektor szkoły Danuta Hołowicka przedstawiła dzieciom i rodzicom wychowawców poszczególnych klas. Po uroczystości wszyscy rozeszli się do sal, w których przyjdzie nam się spotykać przez najbliższe dziesięć miesięcy.

Wszystkim uczniom życzymy bardzo dobrych wyników w nauce a rodzicom zadowolenia z sukcesów swoich dzieci.

Szkolna godzina

Wybiła już godzina.
Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem...
Życzę wam wszystkim na początek
Roku szkolnego - samych szóstek i piątek!