Przedszkolaki na ludowo

przedszkolaki na ludowo

3.04. w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie odbył się IV Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem "Na ludową nutę". Organizator: Gminne Przedszkole w Cieklinie zaprosiło do udziału wszystkich uczniów grup przedszkolnych i klas 0 z terenu gminy Dębowiec. Każda drużyna zaprezentowała po dwa utwory o tematyce ludowej.

Przegląd był okazją do zaprezentowania zdolności i talentów najmłodszych oraz jak podkreślają organizatorzy, integracji środowisk przedszkolnych. Tematyka tegorocznego przeglądu promowała także elementy regionalne i patriotyczne poprzez wybór utworów i strojów Rzeszowszczyzny.

Fot. Bożena Jędryczka (15) i Dorota Sroka Lewosz (2)