Pasowanie na ucznia

akademia

30 października 2013 r. o godz. 11.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia pierwszoklasistów z udziałem ks. dziekana Franciszka Motyki, przedstawiciela Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Jaśle pana Wojciecha Bobuli, rodziców, grona pedagogicznego oraz wszystkich uczniów naszej szkoły.

akademia

Ks. Dziekan dokonał poświęcenia przyborów szkolnych pierwszoklasistów i udzielił im błogosławieństwa. Uczniowie klas I-III zaprezentowali część artystyczną, po czym pani dyrektor Danuta Hołowicka dokonała aktu pasowania na ucznia. Na koniec pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe upominki od rodziców, wychowawcy oraz przedstawiciela PBS w Jaśle. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców oraz wspólną zabawą klas 0-III przy muzyce.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz Dyrekcji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Jaśle za zaangażowanie, współpracę, przekazane uczniom upominki, które sprawiły im wiele radości.

Maria Pięta i Barbara Piątkiewicz