Sim- Sala- Bim! Występ mistrza iluzji

mistrz iluzji magik

6. marca 2014 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w ciekawym spektaklu magii i czarów w wykonaniu mistrza iluzji, Pana Wiesława Jaśkowskiego. Pan Wiesław jest profesjonalnym artystą klasy międzynarodowej, występował w ponad 30 krajach Europy i świata. Jego programy rejestrowała TV polska, włoska, arabska i chińska.

Zaprezentowany program artystyczny był bardzo ciekawy, emocjonujący i zabawny. Wszyscy mogli podziwiać m.in. wychodzące z kapelusza kolorowe chusty, zmniejszanie się do mikroskopijnych rozmiarów kart do gry, mnożenie pieniędzy... Zabawne były też występy u boku artysty naszych uczniów, Dominika i Szymona.

A oto kilka zdjęć.

mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik mistrz iluzji magik