Konkursy wiedzy szkolne i pozaszkolne

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy, uczniowie naszej szkoły brali udział w różnorodnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

konkurs pożarniczy dobrynia

26.03. uczeń klasy szóstej Szymon Maczuga zajął I miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" na szczeblu gminnym i reprezentował Gminę Dębowiec na szczeblu powiatowym. Szymon zajął też III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym, który odbył się 23.05. w Szkole Podstawowej w Dębowcu.

W szkolnym konkursie przyrodniczym o Magurskim Parku Narodowym wzięli udział wszyscy uczniowie z klas IV -VI. I miejsce zajął Kacper Brej z klasy IV. II miejsce przypadło Faustynie Mikołajczyk i Piotrowi Sroka-Lewosz, uczniom klasy V, a III miejsce Agacie Ślusarczyk i Weronice Mikołajczyk z klasy V. Nagrody pozyskały nauczycielki uczące przyrody. Większość nagród pochodzi z MPN. Dyrekcji Magurskiego Parku Narodowego serdecznie dziękujemy za pomoc.

Klasa III brała udział w klasowym konkursie czytelniczym. I miejsce zajął Marcin Maczuga, a II miejsce Daria Ślusarczyk i Mateusz Mikołajczyk. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną wręczone na uroczystej akademii kończącej rok szkolny w obecności rodziców.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.

Danuta Hołowicka