"Moje góry" - finał konkursu plastycznego


13 grudnia w Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Moje góry". W tym roku na konkurs przesłano ponad 300 prac z 50 szkół z całej Polski. Wyróżnienie w nim zdobyła uczennica z naszej szkoły, Natalia Jędryczka z klasy VI.

Po uroczystości wszyscy mieli okazję wysłuchać ciekawej opowieści pana Damiana Nowaka, pracownika MPN, ornitologa, podróżnika, który odbył pasjonującą rowerową podróż przez Maroko. Później, po poczęstunku można było zwiedzić Muzeum i obejrzeć prezentację multimedialną.

Na wystawie pokonkursowej, którą można oglądać do końca stycznia zaprezentowano także prace uczniów z klasy II i III z naszej szkoły: Wiktorii Mikołajczyk, Mateusza Mikołajczyka, Darii Ślusarczyk i Weroniki Sroki. W konkursie na etapie szkolnym wzięli też udział: Marcin Maczuga (kl. III) i Faustyna Mikołajczyk (kl.V).

Wszystkim gratulujemy!

konkurs magurski park konkurs magurski park konkurs magurski park konkurs magurski park konkurs magurski park konkurs magurski park konkurs magurski park

fot. Bożena Jurkowska