Nagroda dla Natalii

konkurs kapliczki

18 listopada 2013 roku w Jasielskim Domu Kultury odbył się uroczysty wernisaż i ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Przydrożne kapliczki w podkarpackim pejzażu". Nagrody i wyróżnienia autorom najwyżej ocenionych prac wręczyli: Janusz Szewczyk, dyrektor JDK oraz przedstawiciele komisji.

Na tegoroczny przegląd wpłynęło ponad 350 prac uczniów z 33 szkół i instytucji kultury z Jasła i powiatu jasielskiego. Nagrodzoną uczennicą naszej szkoły została Natalia Jędryczka, uczennica klasy VI.

Do konkursu prace przygotowali również uczniowie klasy III - Mateusz Mikołajczyk i Marcin Maczuga oraz uczniowie klasy V - Faustyna Mikołajczyk, Oliwia Maczuga, Weronika Mikołajczyk, Agata Ślusarczyk i Sebastian Ślusarczyk. W kategorii: gimnazja zaprezentowała się także nasza absolwentka Angelika Żychowska, co z satysfakcją odnotowujemy.

Wystawę prac VII Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży można oglądać do końca listopada br. w Galerii Jasielskiego Domu Kutury. A warto, bo prace są wspaniałe i jest co podziwiać!

konkurs kapliczki konkurs kapliczki konkurs kapliczki konkurs kapliczki konkurs kapliczki konkurs kapliczki konkurs kapliczki konkurs kapliczki