Zakończenie Roku Szkolnego

zakonczenie roku szkolnego

Dzisiaj, 28. czerwca 2013 roku po mszy świętej, odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Przewodnicząca klasy V, Karolina Jędryczka złożyła życzenia uczniom, którzy w tym roku opuszczają nasze szkolne mury. Absolwenci pożegnali szkołę na poważnie i na wesoło. Jak co roku, nie odbyło się bez łez i wzruszeń.

W dalszej części uroczystości Danuta Hołowicka, dyrektor szkoły wręczyła listy gratulacyjne Rodzicom, uczniom: nagrody i świadectwa z wyróżnieniem a także ogłosiła wyniki czterech szkolnych konkursów: czytelniczego i ortograficznego, na zbiórkę baterii i plastikowych zakrętek.

Najlepsi uczniowie otrzymali zasłużone dyplomy i nagrody.

• Nagroda Wójta Gminy Dębowiec - Piotr Klimkiewicz kl. VI
  • Laureat klasowego konkursu czytelniczego klas II-III - Dominik Żychowski (kl. III)
  • Laureaci szkolnego konkursu ortograficznego "Mistrz ortografii":
  • Klasy II-III: I miejsce - Kacper Brej (kl.III), wyróżnienie Paweł Sroka (kl.III).
    Klasy IV-VI: I miejsce Paweł Sroka-Lewosz (kl. VI), wyróżnienie Magdalena Mikołajczyk (kl.VI)

Klasowy konkurs na zbiórkę baterii: klasa III.

Konkurs na zbiórkę zakrętek: "Pomagamy niepełnosprawnym dzieciom" - I miejsce Mateusz Mikołajczyk (kl. II).

Dyplomy i upominki za udział w gminnym konkursie fotograficznym: Karolina Jędryczka, Joanna Staniszewska, Paweł Sroka-Lewosz i Klaudia Żychowska.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
Faustyna Mikołajczyk, Agata Ślusarczyk i Sebastian Ślusarczyk (wszyscy z kl. IV)
Szymon Maczuga (kl. V)
Magdalena Mikołajczyk, Joanna Staniszewska, Piotr Klimkiewicz i Paweł Sroka-Lewosz (wszyscy z kl. VI)

Absolwenci klasy VI
Piotr Klimkiewicz, Magdalena Mikołajczyk, Joanna Staniszewska, Paweł Sroka-Lewosz, Artur Szudy i Klaudia Żychowska.