Ślubujemy!

W naszej szkole, 30 października 2012 roku miało miejsce wielkie wydarzenie, szczególnie dla uczniów klasy pierwszej. Po blisko dwumiesięcznej nauce uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez dyrektora Danutę Hołowicką na pełnoprawnych uczniów szkoły.

Ks. dziekan Franciszek Motyka poświęcił plecaki i przybory szkolne oraz poprowadził krótką modlitwę. Ceremonię pasowania poprzedził program artystyczny przygotowany przez uczniów klas I-III.

Na uroczystość przybyli rodzice, którzy nie tylko podziwiali swoich małych aktorów, ale także przygotowali im wspaniały poczęstunek i drobne prezenty. Od wychowawczyni dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Nowym uczniom życzymy samych sukcesów!

Uczniowie klasy pierwszej: Michał Brej, Magdalena Kuczaj, Adrian Mastej, Dagmara Mastej, Wiktoria Mikołajczyk, Weronika Sroka i Justyna Żychowska.

tekst i fot. Bożena Jurkowska