Mikołajki

Dzisiaj, 5. grudnia przybył do naszej szkoły Mikołaj. Tak się złożyło, że trwały lekcje i Dostojny Gość miał okazję zobaczyć naszych uczniów podczas pracy. W przedszkolu trwały zabawy, pierwszaki - w pracowni komputerowej malowały właśnie...wirtualnego Mikołaja, klasa II i III "męczyła się" na języku angielskim. Pecha miały klasy IV, V i VI bo Mikołaj "zabrał" im trochę wychowania fizycznego. O dziwo! Nikt nie narzekał. Święty Mikołaj wręczył wszystkim wspaniałe prezenty, a dzieci dziękowały mu za to śpiewem i recytacją.

Pamiętajcie! Dziś w nocy grzeczne dzieci i nie tylko dzieci, mogą jeszcze spotkać Świętego Mikołaja.
Dlatego wszystkim życzymy:
     Mikołaja w kominie,
     prezentów ile się nawinie
     i cukierków całą skrzynię.

mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia mikołajki dobrynia

fot. Bożena Jurkowska